Recenze: Akademie PAR3 Zbraslav (Praha)

O víkendu jsem navštívil tréningový areál, který leží hned vedle golfového hřiště na Zbraslavi. Jedná se o 9 jamek s PAR 3 a maximální délkou 79m.

PAR3 je relativně nedávno vzniklý golfový areál určený pro veřejnost. Je vhodný pro tréning všech typů hráčů. Areál je skvělý pro nácvik krátké hry.

PAR3 Zbraslav panorama

Pokud si chcete areál prohlédnout ze satelitu, můžete na mapě.

Krátká hra

Areál se hodí opravdu jen pro krátkou hru, takže půlku bagu můžete nechat doma a brát si sem driver by byla spíš ostuda. Já si vzal jen 7, 9, P, S a putter a bylo to až až.

V areálu najdete i 3 pískové bunkery a rybníček, takže si můžete nacvičit i odpal z písku a trochu adrenalinu přes vodu.

Vodní překážka na PAR3 Zbraslav

Stav greenů a odpališť

Hřiště je dobře udržováno, tráva je zde pěkná a pravidelně sekaná. Hraje se zde příjemně a na to, jak je areál malý, tak si zde zahrajete celkem rozmanitou hru.

Green na PAR3

Služby a cena

Cena je opravdu přívětivá. Celodenní hru zde pořídíte za 200 Kč. K tomu dostanete scorecard na 3 hry, ale samozřejmě jich můžete odehrát více. Já dal celkem 4, 4 hru jsem psal pod tabulku.

Vybavení na hru vám v případě potřeby zapůjčí a v golfovém obchodě si můžete koupit co potřebujete.

Díky rychlosti hry si stihnete dát více okruhů. Krásně je pak vidět, jak se vaše hra zlepšuje s tím, jak poznáváte hřiště. Krátká hra je stejně nejvíce rozhodující na celém golfu, takže absence dlouhých odpalů mi vůbec nevadila, přišel jsem si hlavně zatrénovat.

V areálu je i restaurace, takže si mezi koly můžete dát něco dobrého. Já si dal polévku a byla vážně dobrá. Restaurace nabízí i venkovní posezení se slunečníkem.

Návštěvnost

Celý den se schylovalo k dešti, ale risknul jsem to a vyplatilo se. Sprška přišla jen drobná, téměř neznatelná, zato ostatní to odradilo. Takže jsme se za celou dobu točily na hřišti asi 4 skupiny. Žádné mačkanice se tedy nekonaly, nemůžu ale bohužel říct, jak to vypadá, když je hezky.

Golfový areál PAR3 Zbraslav

Zhodnocení

Celkově se mi areál líbil a chystám se tam znovu. Na trénink krátké hry je dokonalý a finančně vás to nezruinuje. Můžete sem také vzít své přátele, kteří si chtějí golf vyzkoušet. Hřiště je veřejné, takže může jít kdokoli.

Více informací na stránkách areálu.

Máte s areálem vlastní zkušenosti? Přidejte je do komentářů a pomozte tak ostatním.

Mohlo by vás zajímat:

Líbí? Sdílejte prosím

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *