Zpomalený golfový švih

Videí, na kterém je zpomalený golfový švih je na internetu hodně. Mnoho z nich ale za moc nestojí, proto vám přinášíme souhrn těch nejlepších zpomalených golfových videí.

Česká zpomalená videa jsou ve špatné kvalitě, úhlu, nebo jsou ještě moc rychlá. Proto budeme hledat v angličtině videa označená jako “slow motion”.

Sestřih největších hvězd golfu

V tomto videu najdete sestřih největších hvězd golfu zezadu i zboku. Video je včetně analýzy a anglického komentáře. Ten ale není důležitý, můžete na něj koukat i bez znalosti angličtiny.

Zpomalená videa můžete najít na Youtube zde: https://www.youtube.com/results?search_query=slow+motion+golf+swing

Extrémní zpomalení

Ještě zajímavější jsou videa, která jsou točená opravdu kvalitními slow motion kamerami. Označují se jako “extreme slow motion”, “super slow motion” nebo “ultra slow motion”.

Více takovýchto videí můžete najít na Youtube, když budete hledat výraz: “extreme slow motion golf swing”, nebo na tomto odkazu: https://www.youtube.com/results?search_query=extreme+slow+motion+golf+swing

Co si z videí odnést

Dívejte se na pohyb celého těla a hledejte společné znaky pro všechny špičkové hráče. Každý hráč totiž hraje jinak a ne každý styl vám může vyhovovat. Zkoušejte tedy různé styly, který vám sedne nejvíce.

Mohlo by vás zajímat:

Líbí? Sdílejte prosím

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *