Nejlevnější green fee na golfová hřiště v roce 2015

Prošel jsem ceníky všech golfových hřišť a sebral o nich informace o cenách. Dnes si ukážeme ta nejlevnější hřiště v České republice. Vše přehledně zobrazené na mapě.

Ceny fee v České republice se pohybují od 150 do 3000 korun. Mezi nejlevnějšími lze najít i celodenní neomezené vstupy. Pro studenty a důchodce bývají slevy, kterým ale věnuji samostatný článek. V tomto článku se dozvíte, kde si můžou levně zahrát všichni. Cenový strop jsem stanovil na 500 korun.

Něco o levných hřištích

Levná golfová hřiště mají zpravidla 9 a méně jamek a jako hra na 18 jamek se berou 2 kola na 9 jamkách. Nelze očekávat špičkovou úroveň hřiště, ale bohatě stačí na běžné hraní. Někdy jsou levné pouze všední dny, případně omezené hodiny na dopolední. U každého hřiště k ceně tyto podmínky uvedu.

Mapa golfových hřišť s nejlevnějším fee

V mapě jsou znázorněna všechna hřiště, kde si zahrajete do 500 korun. Cena pro většinu hřišť platí na všední dny, o víkendu bývá hra nepatrně dražší (cca o 50-100 korun). Nejvýhodnější jsou celodenní vstupy, kdy můžete hrát celý den jak je libo. Tyto hřiště jsou označeny modrými značkami.

Mohlo by vás zajímat:

Líbí? Sdílejte prosím

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *